Black Sneakers

CONVERSE RUN STAR HIKE OX

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1639 TL 1848 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
Converse Run Star Hike Ox, Black Sneakers firmasının Converse kategorisindeki bir ürünüdür. Bu sneaker modeli sıradan tasarımlardan sıkılanlar için özel olarak tasarlandı. Güçlü, kaba ve üst sırtınızın tamamını kaplayacak şekilde tasarlanmış ayakkabı, yolda veya dağda rahatlıkla kullanılabileceği gibi günlük hayatta da şık bir görünüm sağlar. Bu üründe öne çıkan özellikler arasında özellikle yüksek taban, parmak uçlarındaki kauçuk korumalar ve yükseklik kazandıran platform taban bulunur. Black Sneakers olarak müşterilerimizin memnuniyeti her zaman önceliğimizdir, bu nedenle twimizde iyi bir alışveriş deneyimi yaşamalarını sağlamak adına hızlı kargo, ücretsiz kargo, 12 aya varan taksit seçenekleri ve 12 ay garantili ürünler sunmaktayız.Kargo ücreti: 35,69
Hüseyin Güneş - 25 Nisan 2023

Bu ayakkabılar benim favorilerimden! Hem şık hem de çok rahatlar. Kargo süreci de sorunsuzdu. Herkese öneririm.

Tamer İnan - 09 Şubat 2023

Ayakkabılar benim için tam bir buluş! Hem rahatlar hem de tarzlarını seviyorum. Kargo süreci de sorunsuzdu. Almanızı tavsiye ederim!

Emine Arslan - 30 Ocak 2023

Bu ayakkabılar benim için mükemmel bir tercih! Hem tarzımı yansıtıyorlar hem de ayaklarımı hiç yormuyorlar. Kargo süreci de beklediğimden daha hızlıydı. Tavsiye ederim.

Sepet