Black Sneakers

YEEZY BOOST 350 V2 Clay

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1699 TL 1908 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
Black Sneakers firması olarak, müşteri memnuniyetine önem veriyor ve hızlı kargo yaparak ürünlerin müşterilere daha çabuk ulaşmasını sağlıyoruz. Yeezy kategorisindeki Clay modeli de bu ürünlerimizden biridir. Bu ürünümüzü satın alarak ayakkabı koleksiyonunuza farklı bir hava katacaksınız. 12 aylık garantimiz ile müşterilerimize güvence veriyoruz. Özel hazırlanmış bu ürünümüzü kredi kartına 12 aya kadar taksit seçeneği ile satın alabilirsiniz. Siz de Black Sneakersın ücretsiz kargo hizmetinden yararlanarak birbirinden özel ürünlerimizi kolayca satın alabilirsiniz.
Nuran Akın - 07 Nisan 2023

Ayakkabılar gerçekten mükemmel! Hem çok güzel hem de inanılmaz rahatlar. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Kesinlikle tavsiye ederim.

Özlem Ertürk - 18 Şubat 2023

Ayakkabılar sadece harika! Ayaklarımı mükemmel bir şekilde sarıyorlar ve şıklıkları da bir başka. Kargo süreci de sorunsuzdu. Tavsiye ederim!

Abdullah Demir - 05 Ocak 2023

Ayakkabılar benim için mükemmel! Ayaklarımı adeta sarıyorlar ve görünümleri de göz alıcı. Kargo da inanılmaz hızlı geldi. Kesinlikle tavsiye ediyorum!

İrem Arslan - 14 Aralık 2021

Bu ayakkabılarla yürüyüş yapmak gerçekten keyif verici. Kargo da çok hızlı geldi ve müşteri memnuniyeti için önem gösterdikleri belli.

İpek Gül - 23 Aralık 2021

Ayakkabılar gerçekten çok kaliteli ve rahat. Kargoları da çok hızlı geldi. Kesinlikle tekrar alışveriş yapacağım.

Murat Kaya - 08 Ekim 2021

Ayakkabılar gerçekten çok kaliteli ve rahat. Kargoları da çok hızlı geldi. Kesinlikle tekrar alışveriş yapacağım.

Caner Özkan - 26 Nisan 2022

Ayakkabılar çok şık ve rahat. Kargoları da çok hızlı geldi. Bu siteyi kesinlikle tavsiye ederim. 7 Ayakkabılar gerçekten çok rahat ve kaliteli malzemelerden yapılmış. Kargoları da çok hızlı geldi. Teşekkürler!

Seda Acar - 15 Şubat 2022

Bu mağazadan aldığım ürünler gerçekten harika! Instagram'da denk geldim ve siparişdim, ürünlerim sorunsuz birilde kapıma kadar geldi. Üstelik fiyatları da diğer butik sitelere göre oldukça uygun. Kredi kartı ile taksit seçeneği de sunmaları çok güzel bir detay. Kesinlikle tavsiye ederim!

Şükran Erten - 04 Mart 2022

Bu mağaza gerçekten kaliteli ürünler sunuyor. Ayakkabılarımı aldım ve gerçekten çok beğendim. Fiyatları da diğer sitelere göre oldukça uygun. Herkese tavsiye ederim.

Ahmet Ünlü - 08 Mart 2022

Bu mağaza gerçekten güvenilir bir alışveriş deneyimi sunuyor. Ürünlerim hızlı bir şekilde geldi ve tam istediğim gibi çıktı.

Burak Yıldız - 20 Mart 2020

Bu mağaza mükemmel! Harika ayakkabılar ve müşteri hizmetleri gerçekten ilgili ve yardımsever. Kesinlikle yeniden buradan alışveriş yapacağım.

Sepet